ФК "Салтік"
Результати 6 туру
Написав Юрій Прокопець
Понеділок, 04 червня 2018, 11:54

Результати матчів 6 туру чемпіонату Василкьівського району по футболу. "Салтік" зазанає поразки від ФК "Світанок" (с. Ковалівка). ФК "Лосятин" лишається єдиною командою, що ще не втрачала залікових балів.

6 тур 02-06-2018 17:00 Металург 2 : 2 Гребінки
6 тур 02-06-2018 17:00 Аякс 4 : 1 Багрин
6 тур 02-06-2018 17:00 Новоселиця 1 : 2 Лосятин
6 тур 02-06-2018 17:00 Світанок 8 : 2 Салтік

"Світанок" після поразок в двох перших турах взяв тактичну паузу (були перенесені матчі 3 та 5 туру) і підсилився. Додавши в захисті і  центральній лінії команда з Ковалівки почала виглядати зовсім по іншому. Результат виконаної роботи тренерського штабу бачимо по рахунку матчу.

Детальніше...

Результати 4 туру
Понеділок, 21 травня 2018, 17:55

19 та 20 травня відбулися матчі 4 туру чемпіонату Васильківського району по футболу сезону 2018 року.

4 тур 20-05-2018 17:00 Салтік 7 : 2 Новоселиця
4 тур 19-05-2018 11:00 Нива 1 : 5 Світанок
4 тур 19-05-2018 16:00 Багрин 1 : 0 Металург
4 тур 20-05-2018 17:00 Аякс 9 : 0 Саливінки
4 тур матч перенесено Зеніт - : - Гребінки

В Малій Сотанівці та Ксавервці вболівальники змогли побачити аж по 9 голіов забитими командами. Якщо новачок Ліги А ФК "Новоселиця" таки змогла забити 2 голи в ворота господарів поля, то ФК "Саливінки" потерпіли цілковитого фіаско  - 9 "сухих" голів. Шість з яких на свій рахунок записав Бриженко Олексій, що дало йому змогу одноосібно очолити рейтинг найкращих бомбардирів.

ФК "Салтік" після 4 турів очолює турнірну таблицю. На другій сходинці передуває ФК "Гребінки", що має одну гру в запасі. Минулорічний чемпіона ФК "Аякс" замикає трійку лідерів.

ФК "Світанок" здобуває свої перші залікові бали. Ковалівці на виїзді без проблем переграються мар'янівську "Ниву". ФК "Багрин" мінімально переграє калинівський "Металург".

Салтік на виїзді обігрує Аякс
Понеділок, 14 травня 2018, 18:57

В суботу, 12 травня в селі Ксаверівка відбувся матч 3 туру чемпіонату Васильківського району по футболу. Місцевий ФК "Аякс" приймав ФК "Салтік" (с. Мала Солтанівка).

Матчі за участю цих двох команд завжди викликають підвищений ажіотаж. А очне протистояння може притендувати не лише на центральний матч туру, а й на центральний матч всього першого кола.

Минулорічна гра згадувалася обом командам, тоді малосолтанівці виявилися сильнішими і то була єдина поразка чемпіона сезону 2017 року.

Цього разу команди довго не могли відкрити рахунок і гра переважно відбувалася в центральній зоні ігрового поля. Надійна оборона команд не давала змоги нападникам суперників досягти хоч якихось результатів. Аж на 35 хвилині першого тайму гості змолги реалзіувати вдалу атаку, швидко перейти на половину поля суперника і забити гол. Гребіник Руслан влучним ударом метрів з 15-ти відправив м'яч у дальній кут.

Перевага "Салтіка" протрималася недовго. За 6 хвилин після порушення у штрафному майданчику рефері призначила пенальті. Воротник пригнув в лівий кут, м'яч полетів в правий. 1:1. І команди на перерву пішли за рівного рахунку.

Результати матчів-відповідей 1/8 фіналу Кубку 2018 року
Четвер, 10 травня 2018, 14:49

9 травня відбулися матчі-відповіді 1/8 розігращу Кубку Васильківського району 2018 року.

1/8 матч-відповідь 09-05-2018 11:00 Аякс 2 : 0 Гребінки
1/8 матч-відповідь 09-05-2018 11:00 Металург 3 : 4 Плиска
1/8 матч-відповідь 09-05-2018 11:00 Салтік 2 : 2 Світанок
1/8 матч-відповідь 09-05-2018 16:00 Юність 3 : 3 Форвард-Путрівка
1/8 матч-відповідь 09-05-2018 18:00 Фенікс 2 : 1 Зелений Бір
1/8 матч-відповідь 16-06-2018 11:00 Нива - : - Саливінки-Легіон

Найбільш несподіваним виявився результат в Калинівці, де місцевий ФК "Металург" поступився ФК "Плиска" (с. Плесецьке).І таким чином в наступний раунд проходить саме плесецька команда.

"Салтік" заграв в ничію з ФК "Світанок" (с. Ковалівка) чим і забезпечив собі прохід в 1/4 фіналу.

Результати 2 туру
Понеділок, 07 травня 2018, 12:34

Після 2 турів турнірна таблиця розділилася на 2 частини: верхня - команди, що мають стовідсотково перможний результат та нижня - стовідсотково програшний результат.

2 тур 06-05-2018 11:00 Нива 0 : 4 Аякс
2 тур 06-05-2018 16:00 Гребінки 2 : 0 Багрин
2 тур 06-05-2018 16:00 Новоселиця 1 : 2 Металург
2 тур 06-05-2018 16:00 Саливінки 1 : 2 Салтік
2 тур 06-05-2018 17:00 Зеніт 6 : 3 Світанок

Перважна більшість результатів матчів були прогнозовані. Прикро здивували срідні призери минулорічного чемпіонату ФК "Світанок" (с. Ковалівка), що пропустили в свої ворота аж 6 голів від оновленої Лосятинської команди.

Також несподіванкою виявися матч в Саливінках. Де місцевий "Саливінки-Легіон" приймав ФК "Салтік". Якщо в перщому туру саливінці пропусти 9 голів до своїх воріт, то цього разу придентували, якщо на на перемогу, то принаймні на ничію.  Пропустивши гол в свої ворота в середині першого таймі, ФК "Саливінки-Легіон" швидко відіграв перевагу. Паритет продовжувався аж до 70 хвилини, коли після дальної передачі Лініченко Ігор спрямував м'яча у воротарський майданчик, де виявився не прикритим Сошенський Анатолій. Толя не дуже вдало прийняв м'яч, але зорієнтувався і влучним пострілом спрямував шкіряного спочатку в перекладину, звідки м'яч відскочив в стійку, а вже потім влетів у ворота.

Салтік - Нива: 13-3
Середа, 02 травня 2018, 14:26

1 травня 2018 року відбувся матч 1 туру чемпіонату Васильківського району по футиболу сезону 2018 року. ФК "Салтік" (с. Мала Солтанівка) приймав вдома ФК "Нива" (с. Мар'янівка).

Маючи прикрий досвід, коли "Салтік" "спотикався" на мар'янівській команді і врачав очки, цього разу керманичі малосолтанівського клубу підійшли до гри зі всією серйозністю. На гру "Салтік" вийшов, якщо не в найоптимальнішому складі, то принаймні в наближеному до нього.

Навпроти "Нива" виявилася зовсім не готова до такого протистояння. Результат першого тайму виявився просто приголомшливим: 8-0. Як говорять футбольні знавці: "Після того або підсилюються, або знімаються зі змагань".

В результаті другий тайм виглядав зовсім нецікавим. Цікавість була лише в двох питаннях: 1) який максимальтне значення може відображати табло на полі? 2) чи зможуть гравці "Салтіка" "привезти" гол у свої ворота? Адже іншого шансу на забиття у гостей не було.

« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »