ФК "Салтік"
Багрин проходить у фінал
Написав Юрій Прокопець
Четвер, 22 червня 2017, 12:04

21 червня 2017 року в селищі Калинівка відбувся другий півфінальний матч цьогорічного розіграшу Кубку Васильківського району по футболу. Зустрічалися ФК "Багрин" та ФК "Глева" (смт. Глеваха).

Багринчани обіграли ФК "Глева" з разунком 3:2. Хет-трик за номінальних господарів поля оформив Віталій Павлюк чим і приніс перемогу своюму клубу і вихід в фінал.

Команда з Багрина вперше досягла таких висот, а от їх суперник по фіналу, ФК "Світанок" (с. Ковалівка) багаторазовий учасник фіналів і не одноразовий переможець кубкових змагань. То ж фінал обіцяє бути цікавим.

Детальніше...

"Форвард" зазнав поразки
Понеділок, 19 червня 2017, 12:19

ФК "Форвард-Путрівка" зазнав прикрої поразки від калинівського дубля. "Гребінки" та "Плиска" (с. Плесецьке) в домашніх матчах мінімально обіграли суперників.

8 тур 18-06-2017 18:00 Плиска 1 : 0 Фенікс

ФК "Салтік" (с. Мала Солтанівка) цього туру був вихідним.

Анонс 8 туру
П'ятниця, 16 червня 2017, 20:54

Матчі 8 туру чемпіонату Васильківського району по футболу відбудуться 17 та 18 червня. "Салтік" цього туру вихідний.

П'ятниця, 16 червня 2017, 20:49

Огляд матчу 7 туру чемпіонату Васильківського району по футболу "Фенікс" - "Салтік"

"Плиска" здобуває перші залікові бали
Понеділок, 12 червня 2017, 15:47

Окрасою 7-го ігровога  раунда стала перемога "Плиски"  (с. Плесецьке) на виїзді над ФК "Митниця". Команда з Плесецького здобула свої перші залікові бали і в турнірній таблиці піднялася на 2 сходинки. При цьому гості перші пропустили (Кудря, 20 хвилина) і змогли не лише відгратися, а вирвати (Зубар, 31 та  85 хвилини) таку жадану перемогу.

Серед несподіванок варто відзначити перемогу "Саливінок" над "Новоселицею" (с. Вільшанська Новоселиця). Матч розвивався за схожим сценарієм. Спочатку забили господарі поля, а потім гості відповіли 2 забитими голами.

7 тур 11-06-2017 18:00 Металург-2 0 : 4 Гребінки

"Салтік" свою гру проводив в Даниловці. Де в напруженій грі, інтрига в якій не спадала до 88-ї хвилини, переграв місцевий "Фенікс".

Анонс 7 туру
Четвер, 08 червня 2017, 12:46

9 та 10 червня відбудуться матчі 7 туру чемпіонату Васильківського району по футболу.

7 тур 11-06-2017 18:00 Металург-2 - : - Гребінки

Центральний матч туру від відбудеться в с. Дослідницькому, де ФК "Світанок" (с. Ковалівка) зустрінуться з ФК "Зеніт" (с. Лосятин). Гра цих двох принципових суперників завжди очікується з підвищеним ажіотажом. Цього сезону лосятинці не так впевне йдуть і вже програли 2 матчі цьогорічним лідерам, проте маютиь чудовий шанс виправити своє становище.

« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »