Офіційний сайт ФК "Салтік" село Мала Солтанівка Васильківського району

Салтік - Нива: 13-3
Написав Юрій Прокопець
Середа, 02 травня 2018, 14:26

1 травня 2018 року відбувся матч 1 туру чемпіонату Васильківського району по футиболу сезону 2018 року. ФК "Салтік" (с. Мала Солтанівка) приймав вдома ФК "Нива" (с. Мар'янівка).

Маючи прикрий досвід, коли "Салтік" "спотикався" на мар'янівській команді і врачав очки, цього разу керманичі малосолтанівського клубу підійшли до гри зі всією серйозністю. На гру "Салтік" вийшов, якщо не в найоптимальнішому складі, то принаймні в наближеному до нього.

Навпроти "Нива" виявилася зовсім не готова до такого протистояння. Результат першого тайму виявився просто приголомшливим: 8-0. Як говорять футбольні знавці: "Після того або підсилюються, або знімаються зі змагань".

В результаті другий тайм виглядав зовсім нецікавим. Цікавість була лише в двох питаннях: 1) який максимальтне значення може відображати табло на полі? 2) чи зможуть гравці "Салтіка" "привезти" гол у свої ворота? Адже іншого шансу на забиття у гостей не було.

По завершенню другого таймі відповіді на питання знайшлися. Табло на стадіоні розраховане максимум на 10 голів, але з невеличками збоями показує і більші значення. "Ниві" таки вдалося "розмочити" ворота господарів поля. І не одноразово, а аж тричі. Воно й не дивно, маючи таку первагу у голах серйозне відношення до гри у гравців пропадає...

Остаточний результат: 13 : 3. Мабуть, найвищий результат, що був зафіксований у новітній історій чемпіонату Васильківського району.