Головна Ліга "А" Огляди матчів Салтік на виїзді обігрує Аякс
Салтік на виїзді обігрує Аякс
Написав Юрій Прокопець
Понеділок, 14 травня 2018, 18:57

В суботу, 12 травня в селі Ксаверівка відбувся матч 3 туру чемпіонату Васильківського району по футболу. Місцевий ФК "Аякс" приймав ФК "Салтік" (с. Мала Солтанівка).

Матчі за участю цих двох команд завжди викликають підвищений ажіотаж. А очне протистояння може притендувати не лише на центральний матч туру, а й на центральний матч всього першого кола.

Минулорічна гра згадувалася обом командам, тоді малосолтанівці виявилися сильнішими і то була єдина поразка чемпіона сезону 2017 року.

Цього разу команди довго не могли відкрити рахунок і гра переважно відбувалася в центральній зоні ігрового поля. Надійна оборона команд не давала змоги нападникам суперників досягти хоч якихось результатів. Аж на 35 хвилині першого тайму гості змолги реалзіувати вдалу атаку, швидко перейти на половину поля суперника і забити гол. Гребіник Руслан влучним ударом метрів з 15-ти відправив м'яч у дальній кут.

Перевага "Салтіка" протрималася недовго. За 6 хвилин після порушення у штрафному майданчику рефері призначила пенальті. Воротник пригнув в лівий кут, м'яч полетів в правий. 1:1. І команди на перерву пішли за рівного рахунку.

По перерві команди зробили по заміні і портрет гри дещо змінився. Напад ксаверівців почав більше докучати обороні малосолтанівців, а гості в свою чергу від атак перейшли до контратак. Все той же Гребіник Руслан мав принаймні 2 нагоди забивати після вихода майже віч-на-віч з воротарем. Але обидва рази не влучав у ворота. Чудову нагоду мав і Сошенський Анатолій, але пробив занадто легко.

На 57-й хвилины трапився курйозний випадок. Після подачі кутового воротник господарыв поля невдало вибив м'яч і дещо дезорієнтувався. Гребіник Руслан скористався нагодою і послав "круглого" головою у ворота, лише волейбольний блок врятував "Аякс" від голу, але відбив руками м'яча не голкіпер, а захисник. Червона картка, вилучення і пенальті, який без особливих труднощів реалізуавв капітан "оранжевих" Сперкач Віталій.

У "Салтіка" була ще принаймні одна нагода на взяття воріт. Досвідчений Вишняк Ярослав обіграв оборонвця і вже виходив на побачення з воротник, коли оборонець ксаверівців потягнув Ярослава за футболку цим самим зупинивши його. Здавалося, ще одне пенальті має призначити головний арбітр матчу. Проте суддя чомусь не звернув уваги на це, а асистент взагалі ніяк на це не відреагував.

По ходу гри було доволі багато суперечливих моментів, коли, на думку багатьох, арбітр примав не зовсім очевидні рішення. Але це мало сказалося на самій атмосфері матчу. Дві чудові команди продемонстрували футбол доволі високої якості, що було приємно спостерігати.