Головна Ліга "А" Огляди матчів Результати 8 туру
Результати 8 туру
Написав Юрій Прокопець
Понеділок, 25 червня 2018, 13:27

За один тур до закінчення першого кола чемпіонату Васильківського району по футболу лідери перегонів порадували цікавим футболом. Одразу 4 команди, що нині очолюють турнірну таблицю грали між собою. В Малій Солтанівці місцевий "Салтік" приймав ФК "Лосятин", а на стадіона в Дослідницькому ФК "Гребінки" грали з "Аяксом" з села Ксаверівка. До цього туру "Лосятин" та "Гребінки" не програвали жодного з матчу в чемпіонаті. Ба більше, лосятинці в першому матчі 1/4 розіграшу Кубку розгомили малосолтанівців.

В обох топових матчах гра розвивалася досить драматично. Так в Малій Солтанівці гості забили гол вже на третій хвилині матчу. Здавало б, все, знову "Лосятин" буде громими господарів поля. Але все склалося навпаки. Вже на 11-й хвилині досвідчений Вишняк Ярослав змусив порушити правила оборонця гостей у власній штрафній, а потім з легкістю реалізував 11-ти-метровий. За 3 хвили Ярослав забив гол з гри. Під завісу першого тайму господарі поля забили ще 2 голи, тим самим забезпечівши мобі комфортну перевагу.

Пам'ятаючи попередню гру, коли лосятинцям вдалося знайти найбільш вразливу ділянку оборони "Салтіка" й Зозуля раз-по-раз користувався цим для вдалих атак, керівництво малосолтнаівців внесло корективи в свою тактику оборони. На правому фланзі оборони досвідчений Чиж Вячеслав просто "перекусував" всі подачі на прудконогого Зозулю ще в повітрі, вдало граючи головою. На іншому стороні поля вдало оборонявся Іващенко Віталій, з яким мало хто може посперичатися в швидкості. Нейтралізувавши головну зброю лосятинців "Салтік" здобув перемогу.

8 тур 23-06-2018 12:00 Салтік 4 : 1 Зеніт
8 тур 23-06-2018 17:00 Багрин 2 : 5 Світанок
8 тур 23-06-2018 17:00 Гребінки 2 : 3 Аякс
8 тур 23-06-2018 17:00 Саливінки 4 : 2 Новоселиця
8 тур 23-06-2018 17:00 Металург 6 : 1 Нива

На матчі в дослідницькому свій перший програш отримали "Гребінки". В напруженій грі, програючи один м'яч гребінковцям вдалося вирівняти рахунок на 83-й хвилині. Але вже на 85-й номінальні господарі поля пропустили третій гол. 2-3 і залікові бали дістаються ксаверівській команді.